آخرین اخبار
آزمون استعداد یابی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام برگزار شد+تصاویر

آزمون استعداد یابی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام برگزار شد+تصاویر

آزمون استعداد یابی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام عصر امروز با شناخت استعدادهای برتر پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پتروشیمی بندرامام، آزمون استعدادیابی باشگاه پتروشیمی بندرامام با حضور کادر فنی و عوامل تیم بسکتبال پتروشیمی‌ بندرامام به مدت دو روز در سالن اندیشه شهرک بعثت برگزار شد.

در این آزمون که در سه مرحله‌ی مجزا برگزار شد کادر فنی و سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام آمادگی جسمانی و‌ سطح فنی بیش از ۳۰ داوطلب را بررسی کردند.

آزمون استعداد یابی به منظور شناخت استعداد‌ها و پتانسیل بسکتبال استان خوزستان برای جذب بازیکنان بومی در تیم لیگ برتری و تیم جوانان لیگ یکی پتروشیمی بندرامام برگزار شده است.

گفتني است پتروشیمی بندرامام چندی پیش با انتشار فراخوانی در سطح استان خوزستان در راستاي برگزاري آزمون استعدادیابی و شناخت توانایی‌های بسکتبال استان اقدام كرد و با تهیه لباس، اسکان و غذا به مدت دو‌ روز شرايط را براي حضور هرچه راحت تر داوطلبان فراهم نمود که این مسئله یکی دیگر از اقدامات پتروشیمی بندرامام در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی بشمار مي رود.

شايان به ذكر است تمرینات تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام برای حضور در لیگ برتر، شنبه ۱۳ مهرماه با حضور کوهیان سرمربی پتروشیمی بندرامام، کادر فنی این تیم و بازیکنان در سالن اندیشه آغاز می‌شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*