آخرین اخبار
اوشین ساهاکیان: هند از دیدارهای سخت و حساس ماست

اوشین ساهاکیان: هند از دیدارهای سخت و حساس ماست

اوشین ساهاکیان، ملی پوش تیم پتروشیمی بندرامام مقابل پائیان چین تایپه از سری رقابتهای جام باشگاههای آسیا در شنزن چین بسیار خوب عمل کرد و توانست یکی از سه بازیکن برتر جنوبی ها در میدان باشد. او خودش معتقد است مسابقه فردا بسیار حساستر از این  رقابت خواهد بود: «مسابقه بعدی برابر ONGC هند از دیدارهای سخت ماست، حساسیت آن به نحوی است که برای بالابردن روحیه تیم به برد آن نیاز داریم تا در کنار آنهم بتوانیم صدرنشینی را حفظ کنیم. چینش تیمها در گروه ما از سختی کارمان خبر می دهد.»

این بازیکن بعد از برد 100- 80 مقابل چین تایپه هم می گوید:«مسابقه اول بود.فکر می کنم خوب شروع کردیم اما یک جاهایی از بازی بنا به شرایط رقابت و رطوبت بالای سالن، جاهایی مسابقه گره خورد.اشتباه دفاعی هم داشتیم ولی مطمئن هستم بازی به بازی بهتر می شویم.به هر حال رقابت اول همیشه بالا و پایین های خود را دارد .استرس ،جو موجود باعث می شود کارایی کمی کمتر شود.اما  برای نتیجه گیریخوب جنگیدیم.امیدوارم اشتباهاتی را که انجام دادیم دیگر تکرار نشود تا در بازیهای سخت تر تمرکز بهتری داشته باشیم.»

ساهاکیان درباره عملکرد نه چندان مطلوب در دفاع تاکید می کند:«تایوانی ها از سرعت بالایی برخوردار بودند. تا گل می خورند دست به ضد حمله می زدند. ما در این شرایط  آب و هوایی هم  بدنهایمان عادت نداشت. خدا راشکر حریف ما نشدند. هر چند دیویس ما را در زیر حلقه اذیت کرد ولی در کوارتر چهارم با تمرکز در دفاع دیگر کاری از دستش برنیامد.»

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*