آخرین اخبار
برای نخستین بار ; پتروشیمی بندرامام قهرمان فوتبال فرزندان وزارت نفت شد

برای نخستین بار ; پتروشیمی بندرامام قهرمان فوتبال فرزندان وزارت نفت شد

پتروشیمی بندرامام به نمایندگی از صنایع پتروشیمی ایران برای نخستین بار عنوان قهرمانی مسابقات فوتبال وزارت نفت را کسب کرد.

مسابقات فرزندان وزارت نفت به میزبانی اراک برگزار شد و در رشته فوتبال دو تیم پتروشیمی بندرامام و نفت اهواز به فینال این دوره از مسابقات صعود کردند.

پتروشیمی بندرامام در وزارت نفت 1394

گزارش دیدار فینال :

نیمه نخست این بازی علیرغم حملات گسترده هر دو تیم بدون گل مساوی شد.

در نیمه دوم این دیدار تیم پتروشیمی بازی بهتری را به نمایش گذاشت و در دقیقه ۹۰ احمد ادهمی روی ارسال خوب محمد بنی سعید اولین گل بازی را به ثمر رساند تا پتروشیمی پیروز این میدان باشد اما بازیکنان نفت بعد از دریافت این گل حملات گسترده ای را روی دروازه پتروشیمی داشتند تا اینکه روی اشتباه مدافعان نفتی ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند و بازی را در دقیقه ۹۳ به تساوی کشاندند تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود.

در ضربات پنالتی پتروشیمی بندرامام با درخشش محمد مسعودیان دروازه بان خود توانست پیروز میدان شود و برای نخستین بار قهرمان فوتبال فرزندان وزارت نفت شود.

اسامی بازیکنان و کادر فنی :

محمد مسعودیان – مصطفی کریمی – محمد بنی سعید – یاسر دیوانی – سعید عساکره – بهراد امان – احمد ادهمی – میلاد مرادی – رضا کاظمی – سجاد دشت بزرگی – احسان ابوعلی – احسان ولی – سعید محمدی – سهیل صادقی – مهدی مطوری – محمد امین مرزوقی – محمد رضا صفوری 

سرمربی : حسن شیرعلی

سرپرست : شهرام تقی زاده

 

 

تیم فوتبال پتروشیمی بندرامام صنایع پتروشیمی وزارت نفت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*