آخرین اخبار
بهنام یخچالی: حضور استرالیا در آسیا را به فال نیک بگیریم

بهنام یخچالی: حضور استرالیا در آسیا را به فال نیک بگیریم

ملی‌پوش بسکتبال ایران با ابراز رضایت از عملکرد تیم ملی در کاپ‌ آسیا گفت: حضور استرالیا و نیوزلند در آسیا به سود بسکتبال قاره است.

به گزارش ایسنا، بهنام یخچالی درباره نایب قهرمانی در کاپ‌آسیا گفت: فینال مسابقه بسیار دشواری بود. همیشه دیدار نهایی جام حساسیت خودش را دارد و ما تمام تلاش‌مان را کردیم تا برنده باشیم. به هر حال استرالیا تیم بسیار خوبی است و با یک کلاس دیگر بسکتبال بازی می‌کند. ما جنگیدیم اما نشد با این حال معتقدم نایب قهرمانی هم نتیجه خوبی است. ما تمام حریفان آسیایی را در این جام شکست دادیم.

این ملی‌پوش بسکتبال کشورمان بیان کرد: به نظرم با اضافه شدن استرالیا و نیوزلند به آسیا سطح رقابت‌ها بسیار بالا رفته‌ است. باید این اتفاق را به فال نیک بگیریم و بیش‌تر تلاش کنیم. قطعا می‌توانیم فاصله را کم کنیم و به سطح آن‌ها برسیم و هرچقدر تعداد بازی‌های‌مان با این تیم‌ها بیش‌تر شود قطعا این فاصله از بین می‌رود.

او هم‌چنین تصریح کرد: تیم ملی در این تورنمنت عملکرد بسیار خوبی داشت. ملی‌پوشان با تمام فشارهایی که روی‌شان بود تلاش کردند و تا فینال پیش آمدند. به نظرم در دیدار نهایی هم خوب کار کردیم اما واقعا استرالیا تیم قوی‌تری بود و برنده شد. اما این پایان کار نیست. باید تلاش‌مان را بیش‌تر کنیم و برای رقابت‌های آینده آماده شویم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*