آخرین اخبار
تعيين فيناليست هاي ليگ برتر بسكتبال كشور در ديدار پنجم

تعيين فيناليست هاي ليگ برتر بسكتبال كشور در ديدار پنجم

مرحله نيمه نهايي رقابت هاي ليگ برتر بسكتبال شامگاه روز پنجشنبه هفته گذشته با برگزاري دو ديدار در تهران و آبادان پيگيري شد. در تهران ديدار چهارم تيم هاي مهرام تهران و پتروشيمي بندرامام در سالن ورزشگاه آزادي برگزار شد كه در پايان اين بازي تيم مهرام 94 بر 87 تيم حريف را شكست داد تا كار به بازي پنجم كشيده شود. پتروشيمي بندرامام كه در دو ديدار از سه ديدار گذشته به برتري رسيده بود در صورت پيروزي مي توانست به فينال راه پيدا كند اما مهرام از ميزباني اش به خوبي استفاده كرد و با پيروزي در ديدار چهارم تعداد بردها را مساوي كرد تا ديدار پنجم دو تيم تعيين كننده باشد.
دو تيم نفت آبادان و شهرداري تبريز در آبادان به مصاف هم رفتند كه تيم مهمان موفق شد حريف ميزبان خود را با نتيجه 101 بر 95 شكست دهد. رقابت دو تيم در وقت قانوني با تساوي 86 به 86 به پايان رسيد. اين دومين پيروزي شهرداري تبريز در مرحله نيمه نهايي ليگ برتر بسكتبال بود. نفت آبادان نيز از مجموع سه ديدار گذشته در دو ديدار صاحب برتري شده بود. بدين ترتيب دو تيم نفت آبادان و شهرداري تبريز به لحاظ تعداد برد و باخت شرايط مساوي با هم پيدا كردند.
بر اين اساس ديدار پنجم ميان تيم هاي نفت آبادان با شهرداري تبريزو مهرام با پتروشيمي بندرامام تعيين كننده تيم صعودكننده به فينال خواهد بود. اين دو ديدار روز دوشنبه هفته جاري برگزار مي شود تا تكليف تيم هاي فيناليست مشخص شود.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*