آخرین اخبار
تيم پالايش نفت آبادان در خانه مغلوب پتروشيمي بندر امام شد

تيم پالايش نفت آبادان در خانه مغلوب پتروشيمي بندر امام شد

هفته دوم ليگ برتر بسكتبال عصر پنجشنبه با برگزاري 4 بازي به پايان رسيد و در دربي خوزستاني ها كه مهم ترين رقابت هفته بود تيم هاي مدعي نفت آبادان و پتروشيمي مقابل هم به ميدان رفتند.در اين بازي پتروشيمي با وجود اينكه در خانه حريف با زي مي كرد، اما بازي برتري را نسبت به ميزبانش به نمايش گذاشت و در پايان 80 بر 64 به برتري
رسيد.
مهرام و نيروي زميني كه ديگر دربي اين هفته را انجام مي دادند، جدالشان با برتري 76 بر 74 نيروي زميني به پايان رسيد. مهرام از ابتدا از حريفش پيش بود، اما در ثانيه هاي پاياني برابر شد و در نهايت با شوتي كه بازيكنان نيروزي زميني در آخرين لحظه زدند،توانستند برنده بازي لقب بگيرند.
يس آل گرگان تيم تازه وارد ليگ برتر نخستين شكست خانگي فصل را مقابل شهرداري تبريز تجربه كرد و 88 بر 58 نتيجه را واگذار كرد. تبريزي ها هفته قبل شكست خانگي را تجربه كرده بودند.
پدافند رعد خوزستان ديگر تيم تازه وارد ليگ برتر ديگر شكست نمايندگان گرگان را رقم زد. پدافندي ها در اين بازي خانگي 77 بر 65 شهرداري گرگان را مغلوب كردند.
دانشگاه آزاد در اين هفته با قرعه استراحت روبرو بود. هفته سوم ليگ برتر دوشنبه هفته آينده برگزار مي شود.
چالش تازه كميته داوران
هفته دوم ليگ برتر بسكتبال در حالي به پايان رسيد كه در بازي تهران بين مهرام و نيروي زميني اتفاقاتي افتاد كه اعتراض مهرامي ها به عملكرد داوران در پي داشت.
ماجرا از اين قرار بود كه دو تيم تا ثانيه پاياني جدال برابري داشتند، اما شوت بازيكن نيروي زميني درحالي وارد سبد شد كه داوران پس از بازبيني فيلم و ويدئو چك گل اين تيم را قبول كردند تا بدين ترتيب حواشي آغاز شود.
مهرامي ها پس از بازبيني فيلم در حضور رئيس كميته داوران معتقد بودند بازيكن نيروي زميني قبل از شوت خطاي رانينگ داشته و وقت هم تمام شده بود، اما اين موضوع مورد قبول قرار نگرفت و ظاهرا چراغ دور حلقه هم خاموش بوده است. طبق قوانين فدراسيون جهاني اگر ميز منشي اشتباهي در زمان داشته باشد، بايد نتيجه بازي برگردانده شود، اما اينكه فدراسيون و كميته داوران به اين موضوع اعتقاد داشته باشد، بحث ديگري است.
شاهين طبع: هنوز نمي توان
در مورد آمادگي تيم ها حرف زد
در پايان ديدارهاي هفته دوم، مهران شاهين طبع سرمربي تيم بسكتبال پتروشيمي بندر امام خميني(ره) گفت: اگر چه بسياري از پرتاب هاي سه امتيازي ما گل نشد و ما به جهت امتيازآوري از اين طريق مشكل داشتيم اما در مجموع بازيكنان ما خوب بازي كردند.
وي اظهار كرد: اكنون آغاز فصل است و تيمها هنوز به صورت كامل هماهنگ نشده اند. اين هم يكي از بازي هاي رفت ما بود كه اميد مي رود شرايط بهتري براي بازي هاي بعدي ما مهيا شود.
شاهين طبع تصريح كرد: به نظر سازمان دهي و هماهنگي تيم ها پس از باخت يا بردهايي كه در بازي هاي مقدماتي به دست مي آورند بسيار مهم است و از الآن نمي توان هيچ چيزي را پيش بيني كرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*