آخرین اخبار
فوتبالیستهای جوان پتروشیمی اولین گام را با پیروزی برداشتند

فوتبالیستهای جوان پتروشیمی اولین گام را با پیروزی برداشتند

از سری رقابتهای فوتبال جوانان لیگ یک کشور پتروشیمی بندر امام در ماهشهر به مصاف استقلال اهواز رفت و توانست با یک گل از سد حریف اهوازی خود بگذرد. به گزارش روابط عمومی باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام، در هفته نخست لیگ دسته یک فوتبال جوانان کشور تیم پتروشیمی بندر امام در استادیوم شهدای ماهشهر به مصاف استقلال اهوازی رفت که سال قبل در لیگ برتر حضور داشت. زردپوشان ماهشهری در این دیدار فرصت های زیادی را از دست دادند تا اینکه در دقیقه ۷۰ توسط حسین نوذری به تک گل این دیدار دست پیدا کردند و بازی با همین…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.4 ( 1 امتیازات)
0
از سری رقابتهای فوتبال جوانان لیگ یک کشور پتروشیمی بندر امام در ماهشهر به مصاف استقلال اهواز رفت و توانست با یک گل از سد حریف اهوازی خود بگذرد.
به گزارش روابط عمومی باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام، در هفته نخست لیگ دسته یک فوتبال جوانان کشور تیم پتروشیمی بندر امام در استادیوم شهدای ماهشهر به مصاف استقلال اهوازی رفت که سال قبل در لیگ برتر حضور داشت.
زردپوشان ماهشهری در این دیدار فرصت های زیادی را از دست دادند تا اینکه در دقیقه ۷۰ توسط حسین نوذری به تک گل این دیدار دست پیدا کردند و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.
ترکیب پتروشیمی بندر امام:
علی ملایی- صادق بوصبیح- رضا گنجی- فاضل حیدری محمدرضا ذفوری- جواد مسلمیان (حسین قنواتی)- مصطفی گله داری- فرزاد رشیدی- روح الله شعبانی (شاهین مرادی)- امید چاروسایی (علی دریس)- حسین نوذری
سرمربی: رضا عبادی
گل: حسین نوذری (‘۷۰)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*