آخرین اخبار
درخشش جانبازان پتروشیمی بندر امام در پنجمین المپیاد فرهنگی، ورزشی وزارت نفت

درخشش جانبازان پتروشیمی بندر امام در پنجمین المپیاد فرهنگی، ورزشی وزارت نفت

تیم‌های ورزشی پتروشیمی بندر امام در پنجمین المپیاد فرهنگی، ورزشی جانبازان و معلولین وزارت نفت خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام، مسابقات پنجمین المپیاد فرهنگی، ورزشی جانبازان و معلولین وزارت نفت برگزار شد و تیم‌های این باشگاه موفق به کسب دو مقام اول، یک مقام دوم و یک مقام سوم شدند.

بنا بر این گزارش، تیم تنیس روی میز پتروشیمی بندر امام به نمایندگی از شرکت ملی صنایع پتروشیمی در این مسابقات شرکت و با تیم‌های شرکت ملی گاز، شرکت ملی نفت (الف و ب) و شرکت ملی پالایش و پخش (الف و ب) به رقابت پرداخت.

image0022

در پایان این مسابقات تیم پتروشیمی بندر امام به مقام قهرمانی رسید، تیم پالایش و پخش الف نایب قهرمان شد و تیم شرکت ملی نفت مقام سوم را به دست آورد.

لطف‌الله تکلیف (مقام اول)، عبدالعلی کایدی (مقام اول)، محمود کلاه‌کج (مقام اول)، داوود چکمه‌دوزی (مقام دوم)، محمد گل‌پرور، محمود زند وکیلی، احمد بندری به عنوان بازیکنان و امین کاظمی‌نژاد به عنوان مربی و احمد گاموری به عنوان سرپرست این تیم را در این رقابت‌ها تشکیل می‌دادند.

تیم شطرنج پتروشیمی بندر امام نیز متشکل از سید رسول صالحی (قهرمان میز سوم)، ابراهیم حسینی‌پور (قهرمان میز پنجم)، سید جواد حسینی، احمد تیرچرخ و ناصر مختاری به عنوان بازیکن و سید محمد قاری‌زاده به عنوان مربی و شمس‌الله قنواتی به عنوان سرپرست به نمایندگی از شرکت ملی صنایع پتروشیمی در این مسابقات با تیم‌های شرکت ملی گاز، شرکت ملی نفت (الف و ب) و شرکت ملی پالایش و پخش (الف و ب) به رقابت پرداخت.

image0041

در پایان این مسابقات تیم پتروشیمی بندر امام قهرمان شد، شرکت ملی گاز عنوان دوم را کسب کرد و تیم شرکت ملی پالایش و پخش الف نیز در جایگاه سوم ایستاد.

تیم تیراندازی پتروشیمی بندر امام نیز با ترکیب علی شعبانی (مقام اول تفنگ)، حمید آبیاری (مقام دوم تفنگ)، هوشنگ شعبانی (مقام دوم تفنگ)، فرشید رئیسی‌فر (مقام سوم تپانچه)، احمد احمدی، جعفر نیاکان، سید مجید موسوی و طالب کریمی به عنوان تیرانداز و بهمن کریمی به عنوان مربی و هوشنگ شعبانی به عنوان سرپرست در این مسابقات شرکت و با تیم‌های شرکت ملی گاز، شرکت ملی نفت (الف و ب) و شرکت ملی پخش و پالایش (الف و ب) مصاف کرد.

image0021

در پایان این دوره از رقابت‌ها تیم پالایش و پخش الف به مقام قهرمانی رسید، تیم پتروشیمی بندر امام نایب قهرمان شد و تیم شرکت ملی گاز در جایگاه سوم ایستاد.

تیم فوتسال پتروشیمی بندر امام نیز با بازیکنانی شامل جاوید قنواتی، جمشید قنواتی، ناصر غبیشاوی، یوسف گله‌داری، حمید احمدزاده، هاشم زیدونی، کریم امیری، رضا رابط، صمد چمنی، غلامحسین صالح‌پور و حسین داوودآبادی به مربیگری صاحب سلیمانی و سرپرستی علی بندری در این مسابقات شرکت کرد.

image002

در پایان تیم پالایش و پخش الف قهرمان شد، پالایش و پخش ب در جایگاه دوم ایستاد و پتروشیمی بندر امام نیز مقام سوم را به دست آورد.

تیم شنای پتروشیمی بندر امام نیز به سرپرستی سیدعلی سیدزاده در بخش انفرادی مقام‌های زیر را به دست آورد:

 

image0042مقام اول:
رده سنی 45 سال و کمتر رشته کرال پشت، محمد صادق‌زاده
رده سنی 46 سال و کمتر رشته کرال پشت، حسین شفیعیان
رده سنی 45 سال و کمتر رشته کرال سینه، رضا کاکاوند

مقام دوم:
رشته کرال سینه قدرت‌الله حسین‌نژاد

مقام سوم:
رده سنی 53 سال و بالاتر رشته قورباغه سعیدرضا جمشیدی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*