آخرین اخبار
راضي بودن مربي پتروشيمي از تيمش

راضي بودن مربي پتروشيمي از تيمش

مربي تيم بسكتبال پتروشيمي بندرامام گفت: خوشبختانه عملكرد بازيكنانمان در كار دفاعي و حمله روز به روز بهتر مي شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان هاي باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، خضير شاوردي، مربي تيم بسكتبال پتروشيمي بندرامام بيان داشت: نسبت به حريف گرگاني خود از تجربه بالاتري برخوردار بوديم و با كار تاكتيكي بهتر پيروز ميدان شديم.

وي اظهار كرد: خوشبختانه عملكرد بازيكنان مان در كار دفاعي و حمله روز به روز بهتر مي شود و اگر در پرتاب هاي خود دقت بيشتري مي كرديم با نتيجه بهتري پيروز مي شديم.

مربي پتروشيمي بندرامام با بيان اين كه هدف مان تكرار قهرماني در ليگ است افزود: ما در هر بازي تنها به بردن فكر مي كنيم و هيچ يك از حريفان مان را دست كم نمي گيريم. در ادامه راه قطعا بازي هاي سخت تري خواهيم داشت لذا سعي مي كنيم به شرايط جسمي و روحي بازيكنان بيشتر توجه كنيم.

وي با اشاره به اين كه شهرداري گرگان از بازيكنان جوان و جوياي نامي برخوردار بود گفت: در اين بازي شروع خوبي داشتيم و توانستيم فاصله امتيازي خود را با حريف بيشتر كنيم و در ادامه با مديريت كردن بازي به پيروزي دست يافتيم.

شاوردي ادامه داد: ما دو بازي ديگر با تيم شهرداري گرگان در بيرون از خانه خواهيم داشت و به خوبي مي دانيم كه نبايد از كسب اين دو برد مغرور شويم. قطعا در 2 بازي آينده با تمام انرژي وارد ميدان مي شويم تا با ارائه يك بازي حساب شده راهي مرحله بعد شويم.

تيم بسكتبال پتروشيمي بندرامام در دومين بازي پلي آف برابر شهرداري گرگان با نتيجه 83 بر 57 به برتري دست يافت.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*