آخرین اخبار
شاهين طبع: خيلي به انتهاي ليگ فكر نمي كنيم

شاهين طبع: خيلي به انتهاي ليگ فكر نمي كنيم

سرمربي تيم بسكتبال پتروشيمي بندرامام گفت: ما بازي به بازي پيش مي رويم و تلاش مي كنيم در هر بازي به آن نتيجه اي كه مدنظرمان است، برسيم و اكنون خيلي به انتهاي ليگ فكر نمي كنيم.

مهران شاهين طبع در گفت گو با خبرنگار ايسنا – منطقه خوزستان، در خصوص پيروزي تيمش در بازي روز گذشته برابر پدافند رعد خوزستان در هفته سوم ليگ برتر كشور، اظهار كرد: بازي خوبي بود و بازيكنانم بازي خوبي ارائه دادند. به نظرم بازيكنانم در كار تيمي و بخش دفاعي خوب و منسجم عمل كردند.

وي ادامه داد: پدافند رعد خوزستان نيز تيم خوب و قابل احترامي است و ما در اين ديدار با استفاده از تجربه بيشترمان موفق به شكست اين تيم شديم. در اين بازي، عملكرد بازيكنان ايراني ام خوب بود و با توجه به اين كه بازيكنان خارجي ام بيمار بود، تنها 10 دقيقه به او بازي دادم.

سرمربي تيم بسكتبال پتروشيمي بندرامام با بيان اين كه تمام تيم هاي حاضر در ليگ برتر خوب و قابل احترام هستند، افزود: ما سعي كرده ايم تمرينات مان را به صورت منطقي پيش ببريم و بازي خوبي برابر حريفان انجام دهيم.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا پتروشيمي امسال نيز به دنبال دفاع از عنوان قهرماني خود است؟ خاطرنشان كرد: ما بازي به بازي پيش مي رويم و تلاش مي كنيم در هر بازي به آن نتيجه اي كه مدنظرمان است، برسيم و خيلي به انتهاي ليگ فكر نمي كنيم.

شاهين طبع در خصوص ديدار اين هفته تيمش برابر دانشگاه آزاد نيز گفت: بازي سختي با تيم خوب دانشگاه آزاد داريم. اين تيم از كادر فني خوبي برخوردار است و اميدوارم بازي خوبي داشته باشيم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*