آخرین اخبار
شاهین‌طبع: مقابل پتروشیمی همه با انگیزه بازی می‌کنند

شاهین‌طبع: مقابل پتروشیمی همه با انگیزه بازی می‌کنند

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام گفت: مقابل پتروشیمی همه با انگیزه بازی می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام، مهران شاهین‌طبع امشب پس از کسب پیروزی برابر تیم بسکتبال شهرداری گرگان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی در گرگان بسیار سخت است و هواداران در گرگان تیم محبوبشان را خیلی خوب تشویق می‌کنند و این موضوع جو سالن را به ضرر تیم میهمان تمام می‌کند.

وی ادامه داد: بازی امشب خیلی بازی زیبایی بود و به نظر من هر فردی که این بازی را مشاهده کرد از یک بسکتبال خوب لذت برد و من از این موضوع خوشحالم.

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام در این خصوص که از اوشین ساهاکیان خیلی کمتر از گذشته در این بازی استفاده کرد، گفت: اوشین سرماخورده است و از طرفی هم شرایط بازی به نوعی بود که بازیکنان دیگر به خوبی ظاهر شدند و نیازی به استفاده زیاد از «اوشین» نبود و به نظر من باید به وی استراحت می‌دادیم.

بازیکنان خارجی تیمم بازیکنان معمولی هستند

شاهین‌طبع در خصوص اعتراضات شدیدش به بهنام یخچالی در دقایق پایانی بازی گفت: در دو صحنه باید بازی را حفظ می‌کردیم که در آن دقایق «بهنام» کمی خسته بود و اشتباهاتش باعث شد امتیازات حساسی را از دست بدهیم و نسبت به این موضوع اعتراض داشتم.

وی در خصوص نمایش قابل قبول بازیکنان خارجی تیمش تاکید کرد: این دو بازیکن معمولی هستند و تیم‌های دیگر هم بازیکنان خارجی خیلی خوبی دارند و ما هم سعی می‌کنیم از همه بازیکنان که خوب ظاهر می‌شوند استفاده کنیم.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*