آخرین اخبار
مدیرعامل باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام:پتروشیمی بندر امام در رقابت‌های آسیایی کار آسانی پیش رو ندارد/ ترکیب تیم در نخستین فرصت ممکن بسته می‌شود
SONY DSC

مدیرعامل باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام:پتروشیمی بندر امام در رقابت‌های آسیایی کار آسانی پیش رو ندارد/ ترکیب تیم در نخستین فرصت ممکن بسته می‌شود

شاپور یاوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندر ماهشهر اظهار کرد: به منظور آماده‌سازی تیم پتروشیمی بندر امام برای حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا در چنژو چین، تمرینات این تیم زیر نظر مهران شاهین‌طبع از فردا یک‌شنبه در تهران آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به دلیل برگزاری تمرینات در تهران گفت: سالن اندیشه شهرک بعثت در دست تعمیر است به همین علت ترجیح دادیم تمرینات تیم در تهران برگزار شود.

مدیرعامل باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام در ادامه با اشاره به روند یارگیری تیم خاطرنشان کرد: برای تکمیل تیم پتروشیمی نیازمند بازیکنان دیگری علاوه بر بازیکنان جذب شده هستیم و در روزهای آینده این کار را انجام خواهیم داد.

یاوری به فرصت کم باقی‌مانده به برگزاری مسابقات آسیایی، عدم تکمیل تیم و مشکلاتی که این موضوع برای رسیدن به هماهنگی لازم برای پتروشیمی بندر امام ایجاد خواهد کرد، اشاره و تصریح کرد: اکثر بازیکنانی که مد نظر کادر فنی بودند در اختیار تیم ملی قرار داشتند و چاره دیگری نداشتیم.

وی اضافه کرد: در حال حاضر تیم ملی به کشور بازگشته و در اولین فرصت ممکن در حال بستن تیم هستیم و تمرینات را نیز از فردا آغاز خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام به قرعه تیم پتروشیمی بندر امام در مرحله مقدماتی رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا اشاره کرد و افزود: در مرحله نخست کار چندان سختی در پیش نخواهیم داشت اما در مرحله دوم به تیم الریاضی لبنان یا چاینا کشگر چین خواهیم خورد و همین موضوع کار ما را کمی مشکل خواهد کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*