آخرین اخبار
مسابقات مینی‌فوتبال جام دهه فجر شهرک بعثت برگزار می‌شود

مسابقات مینی‌فوتبال جام دهه فجر شهرک بعثت برگزار می‌شود

سرپرست امور ورزش شرکت پتروشیمی بندر امام گفت: یک دوره رقابت‌های مینی‌فوتبال به مناسب دهه فجر در شهرک بعثت برگزار می‌شود.

خدر حیدری با اعلام این خبر اظهار کرد: به مناسبت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی یک دوره مسابقات مینی‌فوتبال در مجموعه ورزشی مرحوم قناد شهرک بعثت برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: 15 تیم برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کردند که آیین قرعه‌کشی نیز برگزار و گروه‌بندی مسابقات مشخص شد.

سرپرست امور ورزش پتروشیمی بندر امام خاطرنشان کرد: در آیین قرعه‌کشی این رقابت‌ها پیشنهاد شد که مسابقات برای پاسداشت شهدای آتش‌نشان حادثه ساختمان پلاسکو تهران، به نام جام شهدای آتش‌نشان برگزار شود و یکی از تیم‌های شرکت کننده نیز نام تیم خود را به نام شهدای آتش‌نشان تغییر دهد که این پیشنهاد به اتفاق مورد پذیرش قرار گرفت.

حیدری در ادامه متذکر شد: شهدای آتش‌نشان، پتروشیمی مارون، پتروشیمی امیرکبیر، پتروشیمی غدیر، بهداشت و درمان صنعت نفت، عقاب، شاهین، برنا، رعد، میرسلیم، فست‌فود پترو، مسجد صاحب‌الزمان بعثت، فروشگاه احمدی و زنده یاد شندی تیم‌های شرکت کننده در این دوره از مسابقات خواهند بود.

وی تصریح کرد:‌ تیم‌های برنا، عقاب، رعد و بهداشت و درمان صنعت نفت گروه یک این مسابقات را تشکیل می‌دهند و تیم‌های شاهین، زنده یاد شندی، پتروشیمی مارون و پتروشیمی امیرکبیر نیز در گروه 2 جای گرفته‌اند. سامان، مسجد بعثت، فست‌فود پترو و پتروشیمی غدیر نیز تشکیل دهنده گروه سوم این رقابت‌ها هستند و شهدای آتش‌نشان، میرسلیم و فروشگاه احمدی هم گروه چهارم این مسابقات را تشکیل می‌دهند

سرپرست امور ورزش پتروشیمی بندر امام یادآور شد: قرار بود این رقابت‌ها از شنبه گذشته آغاز شود که به دلیل سرمای شدید هوا مسابقات با یک هفته تعویق از شنبه هفته آینده 23 بهمن‌ماه استارت خواهد خورد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*