آخرین اخبار
مهران شاهین‌طبع با تیم پتروشیمی بندر امام به توافق نهایی دست یافت

مهران شاهین‌طبع با تیم پتروشیمی بندر امام به توافق نهایی دست یافت

مهران شاهین‌طبع برای جام باشگاه‌های آسیا 2017 و فصل جدید لیگ برتر بسکتبال کشور با تیم پتروشیمی بندر امام به توافق نهایی یافت و قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام، جلسه هیأت مدیره این باشگاه ساعتی پیش با حضور اعضا و همچنین مهران شاهین‌طبع برگزار شد.

در این جلسه، مهران شاهین‌طبع به ارائه برنامه‌های خود برای رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا و همچنین فصل جدید لیگ برتر بسکتبال کشور پرداخت.

مدیرعامل باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام در این رابطه اظهار کرد: برای فصل جدید لیگ برتر بسکتبال و همچنین جام باشگاه‌های آسیا ابتدا و در مرحله نخست لازم بود تکلیف سرمربی و کادر فنی تیم مشخص شود.

شاپور یاوری ادامه داد: در این راستا امروز مهران شاهین‌طبع به جلسه هیأت مدیره باشگاه دعوت شد و همه اعضا موافقت داشتند این مربی امسال نیز هدایت تیم پتروشیمی بندر امام را برعهده داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه خود دکتر شاهین‌طبع نیز تمایل نشان داد که همکاری خود را با ما ادامه بدهد در نتیجه به توافق نهایی دست پیدا کردیم و امسال نیز از نعمت وجود این مربی با دانش و سرشناس بهره خواهیم برد.

مدیرعامل باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام یادآور شد: پس از ارائه برنامه از سوی شاهین‌طبع برای بستن تیم و انعقاد قرارداد با بازیکنان مورد نظر وی اقدام خواهیم کرد.

مهران شاهین‌طبع در دو سال حضور پیاپی خود در تیم پتروشیمی بندر امام موفق شد با این تیم در دو فصل متوالی جام قهرمانی لیگ برتر بسکتبال کشور را برای این تیم کسب کند.

وی همچنین توانست مقام نخست جام باشگاه‌های غرب آسیا در سال 2016 در اردن، مقام سوم جام باشگاه‌های آسیا 2016 در چین و عنوان نایب‌قهرمانی جام باشگاه‌های غرب آسیا 2017 در اردن را در کارنامه خود و تیم پتروشیمی بندر امام به ثبت برساند.

جام باشگاه‌های آسیا 2017 برای دومین سال متوالی در چنژو چین و اوایل مهر ماه آینده برگزار خواهد شد و فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال کشور نیز از همان ماه استارت خواهد خورد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*