آخرین اخبار
هتریک پتروشیمی بندرامام در مرحله اول مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز

هتریک پتروشیمی بندرامام در مرحله اول مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز

پتروشیمی بندرامام در سومین بازی خود در مرحله اول لیگ‌برتر تنیس روی میز موفق شد تیم دبیری تبریز را با نتیجه ۶ بر صفر شکست دهد و با ۳ برد صدرنشین جدول لیگ برتر تنیس روی میز کشور شود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پتروشیمی بندرامام، تیم تنیس روی میز پتروشیمی بندرامام در سومین بازی خود در بیست و هشتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشور مقابل دبیری تبریز به میدان رفت.

پتروشیمی بندرامام در این بازی با هنرنمایی و درخشش بازیکنان کاظمی نژاد توانست با نتیجه قاطع ۶ بر ۰ حریف خود را شکست دهد.

در ابتدای این مسابقه و در بخش دوبل افشین نوروزی و امیرحسین اهدایی با نتیجه ۳ بر ۱ و امین احمدیان و آروین روین‌تن با نتیجه ۳ بر صفر حریفان خود را شکست دهند.

در بخش انفرادی نیز به افشین نوروزی با نتیجه ۳ بر صفر، امین احمدیان با نتیجه ۳ بر ۱، احمد‌ باشتباوی با نتیجه ۳ بر ۱ و امیرحسین اهدایی با نتیجه ۳ بر ۱ موفق شدند حریفان خود را شکست دهند.

پتروشیمی بندرامام پیش از این توانسته بود تیم‌های پالایش نفت آبادان و فراسنج تهران را با نتیجه‌های ۶ بر صفر و ۵ بر ۱ شکست دهد.

مرحله دوم مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز کشور ۲۰ آذر ماه برگزار خواهد شد؛ پتروشیمی بندرامام پس از پایان مرحله اول با ۳ برد و ۸.۵ امتیاز صدرنشین لیگ برتر تنیس روی میز کشور است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*