آخرین اخبار
پتروشيمي بندر امام از سد تيم نيروي زميني عبور كرد

پتروشيمي بندر امام از سد تيم نيروي زميني عبور كرد

پتروشيمي بندر امام از سد تيم نيروي زميني عبور كرد
در هفته هشتم سوپر ليگ بسكتبال كشور تيم پتروشيمي بندر امام در تالار انديشه شهرك بعثت با 91 گل از ميهمان پايتخت نشين خود پذيرايي كرد.

به گزارش خبرنگار ايلنا از بندر امام خميني«ره»، امروز جمعه 19 آبان، هفته هشتم ليگ برتر بسكتبال كشور به طور همزمان با 4 ديدار برگزار شد و هر 3 نماينده خوزستان به مصاف حريفان خود رفتند و اين در حالي است كه پدافند رعد هوايي خوزستان و نفت آبادان به مصاف مقابل هم قرار گرفتند.

اما در سالن اختصاصي بندر امامي ها، شاگردان مهران شاهين طبع در حالي به تقابل با نيرو زميني رفتند كه تا به اين جاي كار موفق ظاهر شدند و از مجموع 6 ديدار خود تمامي بازي هاي را با پيروزي پشت سر گذاشتند و با 12 امتياز صدر جدول ليگ برتر بسكتبال را به خود اختصاص دادند.

اما در طرف ديگر ميدان تيم جوان نيرو زميني به هدايت محمد رضا اسلامي كه عملكرد قابل قبولي را از خود به نمايش گذاشتند از مجموع 6 ديدار خود تنها يك شكست را تا به اينجا كار در كارنامه خود ثبت كردند و با 11 امتياز در جايگاه سوم جدول قرار گرفتند.

شاگردان مهران شاهين طبع و سربازان محمد رضا اسلامي از ساعت 15:30 با سوت صادق قنبري توپ را به گردش درآوردند.

بلندقامتان پتروشيمي بندر امام از همان دقايق ابتدايي كوارتر اول بازي هجومي را در دستور كار خود قرار دادند و با به اجرا درآوردن كارهاي تاكتيكي و فني خود نمايش قابل قبولي را داشتند و موفق شدند كوارتر نخست را 19 بر 12 با پيروزي پشت سر بگذارند.

در كوارتر دوم اين مصاف، بندر امامي ها به دنبال حفظ اختلاف نتيجه و تيم نيرو زميني هم به دنبال كم كردن اين اختلاف پا به زمين گذاشتند. هر چند كه در اين كوارتر ميثم ميرزايي بازيكن خوش قد و قامت بندر امامي ها عملكرد رضايت بخشي نداشت اما در مقبال سالار منجي بازيكن نوجوان و آتيه دار اين تيم جاي ميثم را گرفت و با نمايش خوبي كه در كنار ديگر هم تيمي هاي خود داشت موفق شدند اين كوارتر را هم 28 بر 21 پيروز شوند.

اين اختلاف امتياز نه تنها آسمان خراشان بندر امام را مجاب به عقب نشيني نكرد بلكه كواتر سوم از نيمه دوم را هم با قدرت و انسجام بيشتري دنبال كردند و تيم نيروي زميني در اين كوارتر هم از پس ميزبان خود بر نيامد تا اين كوارتر را هم 23 بر 15 واگذار كند.

در يك چهارم پاياني اين ديدار شاگردان شاهين طبع كار را يكسره كردند و فرصت ارزيابي را به ميهمان خود ندادند و با خط دفاعي قدرتمند خود اجازه پيش روي را از تيم نيرو زميني گرفتند. در نهايت شاگردان محمدرضا اسلامي بيش از 9 امتياز نتوانستند از اين كوارتر دشت كنند و اما در مقابل بندر امامي ها با هنرنمايي بهنام يخچالي و فرصت طلبي اوشين ساهاكيان و دقت و هوشياري ديگر بازيكنان خود موفق شدند 21 توپ وارد سبد تيم نيرو زميني كنند تا اين ديدار را با مجموع امتياز 91 بر 57 با پيروزي پايان دهند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*