آخرین اخبار
پتروشيمي بندر امام هم چنان بدون حريف/ بندرامامي ها دانشگاه آزاد را هم با شكست بدرقه كردند

پتروشيمي بندر امام هم چنان بدون حريف/ بندرامامي ها دانشگاه آزاد را هم با شكست بدرقه كردند

به گزارش خبرنگار ايلنا از بندر امام، هفته چهارم از دور برگشت رقابت هاي سوپر ليگ بسكتبال كشور امروز پنجشنبه 23 اذر ماه در حالي پيگيري شد كه چهار ديدار به طور هم زمان از ساعت 16 برگزار شد كه از مهم ترين رقابت هاي اين هفته مي توان به تقابل پتروشيمي بندر امام و دانشگاه آزاد اشاره كرد.

دانشگاه آزاد تهران تا به اينجا كار، با ثبت 5 شكست از 10 ديدار انجام شده در كار نامه خود با مجموع 15 امتياز جايگاه پنجم جدول را به خود اختصاص داده، كه اين روند حاكي از عملكرد نسبتا ضعيف اين تيم پايتخت نشين دارد.

در مقابل تيم بندر امام هم با درخشش بازيكنان و عملكرد بي نقص مهران شاهين طبع موفق به پيروزي در هر 10 ديدار خود شده است و با ثبت 22 امتياز در پله اول جدول رقابت ها جاي گرفته است.

تقابل نفتي هاي بندر امام با دانشگاه آزاد تهران از ساعت 16 با سوت سر داور حسن نيكخواه، فرشاد هاشمي و محمد رضا هاشميان در تالار انديشه تالار اختصاصي بندر امامي ها شروع به كار كرد كه از همان ابتداي بازي شكل بازي هر دو تيم نشان از يك ديدار حساس را مي داد.

در يك چهارم ابتدايي اين ديدار هر دو تيم سعي بر محك زدن هم ديگر را داشتند و با احتياط و دقت بيشتري توپ را به گردش در آوردند اما در ادامه كار اين شاگردان مهران شاهين طبع بودند، كه بر بازي تسلط بيشتري پيدا كردند و با يك كار تيمي موفق شدند يك چهارم نخست را با برتري 19 بر 11 پشت سر بگذارند.

اما در كوارتر دوم اين مصاف تيم پايتخت نشين دانشگاه آزاد تهران با در اختيار گرفتن نبض بازي و پرتاب هاي آزادي كه از خطا هاي بندر امامي ها به دست آوردند موفق شدند كوارتر دوم را با اختلاف 7 امتياز پيروز شوند و نيمه دوم را به پايان برسانند اما در مجموع امتيازات هم چنان تيم پتروشيمي بندر امام از ميهمان خودت برتر بود.

در پريود سوم از نيمه دوم اين بازي سربازان مهران شاهين طبع با به اجرا در آوردن تاكتيك ها و نكات گوش زد شده از سوي فرمانده خودشان برتري خود را به حريف خود ديكته كردند و يك بازي هجومي همراه با يك دفاع بي نقص را در دستور كار خود قرار دادند و موفق شدند با 23 امتياز از ميهمان خود پذيرايي كنند.

تيم پتروشيمي بندر امام در كوارتر سوم فرصت هنر نمايي را از دانشگاه آزاد سلب كرد و اجازه پيش روي را به ميهمان خود نداد تا دانشگاه آزاد نتواند در اين كوارتر بيش از 9 امتياز دشت كند.

هر چند در كوارتر پاياني تيم دانشگاه آزاد سعي بر كم كردند اختلاف امتياز و شايد برتري ميدان را داشت تا نشان دهد نتيجه رغم خورده در كوارتر دوم اتفاقي نبوده اما باز هم نتوانست از پس، بلند قامتان بندر امام بر آيد و اين كوارتر را هم با شكست به پايان رساند تا نتيجه يك چهارم پاياني هم 24 بر 14 به سود پتروشيمي بندر امام پايان پذيرد تا دانشگاه آزاد ششمين شكست خود در اين ليگ را هم تجربه كند.

تيم پتروشيمي بندر امام يازدهمين پيروزي پياپي خود را در مقابل دانشگاه آزاد با نتيجه 82 بر 56 را به دست آورد تا در هفته آينده با يك روحيه مضاعف به ديدار شهرداري گرگان رود.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*