آخرین اخبار
پتروشیمی بندر امام قهرمان بلامنازع المپیاد دختران صنایع شد

پتروشیمی بندر امام قهرمان بلامنازع المپیاد دختران صنایع شد

پتروشیمی بندر امام در مسابقات المپیاد دختران زیر 25 سال و کمتر صنعت پتروشیمی کشور با اقتدار به قهرمانی رسید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام، المپیاد ورزشی دختران زیر 25 سال و کمتر صنعت پتروشیمی کشور به میزبانی عملیات غیر صنعتی در همدان برگزار شد.

در این مسابقات که از 31 تیرماه آغاز و تا پنجم مردادماه ادامه داشت پتروشیمی بندر امام در رشته‌های آمادگی جسمانی، والیبال، شطرنج، شنا، بسکتبال، کاراته و بدمینتون به قهرمانی رسید و در رشته پینگ‌پنگ نیز عنوان نایب‌قهرمانی را کسب کرد.

بر اساس این گزارش، در رشته آمادگی جسمانی پنج تیم شامل پتروشیمی بندر امام، جم، تندگویان، مبین و پاسارگاد با هم به رقابت پرداختند که تیم پتروشیمی بندر امام با کسب 9 طلا و یک نقره به قهرمانی رسید.

آمادگی جسمانی

در این رشته، مهدیس نورآبادی، معصومه سلطان‌علیپور، ستاره قیم، عاطفه عساکره، سارا پیرمرادی، الهه ذاکری، جنان احسانی، الهام صادقی‌زاده و وفا حیدری مقام نخست و کیمیا کیمیایی نیز مقام دوم را به دست آورد، مربیگری این تیم برعهده شهلا بانکاره و سرپرستی نیز برعهده سحر حیدری بود.

در رشته والیبال نیز سه تیم پتروشیمی بندر امام، رازی و فجر حضور داشتند که تیم پتروشیمی بندر امام با ترکیب مهسا حائری، عسل قنواتی، سارا فروزان‌پور، مهدیه تقی بارکی، مریم ذکوی، فاطمه پاچیده، کوثر بهمئی، بهنوش خلیلی، گلشن مبصر، پریسا پارسا، شیدا عباس‌زاده و آیلین حیاتی و کفایت عساکره «مربی» و الهام شالبافان «سرپرست» به قهرمانی رسید.

والیبال

در رشته شطرنج نیز پنج تیم شامل پتروشیمی بندر امام، رازی، فجر، تندگویان و پاسارگاد با هم به رقابت پرداختند که تیم پتروشیمی بندر امام قهرمان این رشته ورزشی شد.

در این رشته حوریا وفایی قهرمان میز یک و قهرمان قهرمانان شد، الهه جعفری قهرمان میز دوم، فاطمه باقری قرهمان میز سوم و خورشید یاوری قهرمان میز چهارم شد.

شطرنج‌بازان تیم پتروشیمی بندر امام در این رقابت‌ها را خورشید یاوری، حوریا وفایی، الهه جعفری، معصومه نوروز و فاطمه باقری تشکیل می‌دادند و معصومه درویشی مربی و آمنه مجدمی سرپرست این تیم بودند.

شطرنج

در رشته شنا نیز 9 تیم پتروشیمی بندر امام، رازی، خراسان، فجر، جم، تندگویان، مبین، سازمان منطقه ویژه و پاسارگاد حضور داشتند که تیم پتروشیمی بندر امام با کسب 21 مدال طلا، 13 نقره و 11 مدال برنز به مقام قهرمانی رسید.

شنا

بازیکنان تیم شنای پتروشیمی بندر امام را آوا شاکری، فاطمه رستم‌خواه، مرجان سلیمانی، فاطمه نصیری، درسا صفری، غزل شاهنوشی، شیرین مولایی، نرگس زیدانی، شیرین جراح، فاطمه بیرگانی، آذین رفیع‌نژاد، نگار آقاجری، مریم صداقت، سحر توصیفی، حدیث فیض‌الله‌زاده و فرناز صبوری‌زاده تشکیل می‌دادند و مژگان مرادی و بنفشه آقایی نیز به ترتیب مربی و سرپرست این تیم بودند.

رقابت‌های بسکتبال نیز با حضور سه تیم پتروشیمی بندر امام، رازی و پاسارگاد برگزار شد که پتروشیمی بندر امام در این رشته نیز به قهرمانی رسید.

بسکتبال

ستاره اکبری‌نیا، سهام بالدی، زهرا عساکره، ماجده ناخدااصل، ساجده عیاشی، مهرنوش قنواتیان، الهام ترقی، مهرانا سلطانی، مهسا زیدونی، مستانه صالح‌پور، نرگس کیمیاوی مقدم و کیانا یونسی بازیکنان تیم پتروشیمی را تشکیل می‌دادند و شقایق آب‌برین و شهناز محمدی نیز مربی و سرپرست تیم بودند.

در رشته کاراته نیز که با حضور چهار تیم پتروشیمی بندر امام، مبین، سازمان منطقه ویژه و پاسارگاد برگزار شد، تیم پتروشیمی بندر امام با ترکیب ملیکا عسکری‌زاده، خورشید امیری و فاطمه حیاتی و به مربیگری سارا ذاکری عنوان قهرمانی را کسب کرد.

کاراته

مسابقات بدمینتون این المپیاد ورزشی نیز با شرکت پنج تیم پتروشیمی بندر امام، اداره مرکزی، تندگویان، رازی و پاسارگاد برگزار شد که در پایان پتروشیمی بندر امام مقام قهرمانی این رشته را هم از آن خود کرد.

بدمینتون

در این رشته فاطمه ممبینی، فاطمه صادقی‌زاده، مریم علیجانی، مریم مرمزی‌زاده و سولماز قشقایی به عنوان بازیکن تیم پتروشیمی را همراهی می‌کردند و  مولود جهرمیان مربی و فریبا قاسمی سرپرست این تیم بودند.

در این مسابقات در انفرادی فاطمه صادقی‌زاده اول شد، فاطمه ممبینی مقام دوم را به دست آورد و مریم علیجانی و سولماز قشقایی نیز سوم مشترک شدند.

در رشته پینگ‌پنگ نیز چهار تیم پتروشیمی بندر امام، رازی، فجر و سازمان منطقه ویژه با هم رقابت کردند که در پایان پتروشیمی بندر امام به عنوان نایب‌قهرمانی رضایت داد.

پینگ‌پنگ

بازیکنان تیم پتروشیمی بندر امام در این رشته را تارا رسولی، شیما اسماعیلی، فاطمه بندری، فاطمه آباد و آیه آباد تشکیل می‌دادند، آرمینا هدایتی مربی و عاطفه لاری نیز سرپرست این تیم بودند. در این رشته شیما اسماعیلی مقام سوم را در بخش انفرادی به دست آورد.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*