آخرین اخبار

پيروزي قاطع تيم بسكتبال پتروشيمي در مقابل نماينده فلسطين

تيم بسكتبال پتروشيمي بندر امام پس از شكست در اولين گام خود در جام باشگاه هاي آسيا، امروز يكشنبه در دومين ديدار خود به مصاف تيم سريت رام الله فلسطين رفت كه با نتيجه قاطع به پيروزي رسيد.
بازيكنان پتروشيمي بندرامام در كوارتر اول اين ديدار، توپ و ميدان را به خوبي در اختيار داشته و با پرتاب هاي 2 و 3 امتيازي روند بازي را به سود خود جلو بردند كه در نهايت نتيجه اين كوارتر با برتري 21 بر 16 پتروشيمي به پايان رسيد.
در كوارتر دوم بازي، شاگردان مهران شاهين طبع با دوندگي بسيار خود گوي سبقت را از حريف خود ربودند و در حالي كه سوار بر بازي بودند اجازه قدرت نمايي به حريف فلسطيني خود ندادند. اين كوارتر با احتساب 48 بر 23 باز هم به نفع تيم پتروشيمي به پايان رسيد.
در كوارتر سوم بازي، بازيكنان پتروشيمي به نمايش خيره كننده خود ادامه دادند و با پرتاب هاي پي در پي و موفق خود فاصله امتيازات را نسبت به تيم سريت رام الله بيشتر كردند و اين كوارتر با برتري قاطعانه 77 بر 29 پتروشيمي به پايان رسيد.
نماينده فلسطين در كوارتر چهارم بازي كه كار را براي خود تمام شده مي دانست دست به حملات انتهاري زد كه بازيكنان پتروشيمي به خوبي حملات آن ها را متوقف كرده و در ضد حملات با پرتاب هاي موفق خود ضربه سنگيني به حريف وارد كردند و در نهايت با نتيجه 108 بر 45 پيروز اين بازي شدند تا اولين برد خود را در اين رقابت ها جشن بگيرند.
بيست و ششمين دوره از رقابت هاي بسكتبال باشگاه هاي آسيا از سي و يكم شهريور تا هشتم مهر با حضور 10 تيم در دو گروه پنج تيمي در چين برگزار مي شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*