آخرین اخبار
با حضور مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام تجلیل از بازیکنان و کادر فنی تیم بسکتبال+تصاویر

با حضور مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام تجلیل از بازیکنان و کادر فنی تیم بسکتبال+تصاویر

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگي ورزشي پتروشیمی بندرامام ظهر امروز مهندس حمید رضا رستمی مدیرعامل ورزش دوست شرکت پتروشیمی بندرامام به همراه مدیران عامل شرکت های تابعه و مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه از بازیکنان و کادر فنی تیم بسکتبال پتروشیمی که عنوان ارزشمند قهرمانی آسیا را به ارمغان آوردند تقدیر به عمل اوردند.

در ابتدا شاپور یاوری مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام ضمن تشکر از حمایت مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام و تشریح کارهای صورت گرفته عنوان کرد : حماسه بزرگی در این مهم انجام شد و ارزش کار بازیکنان و کادر فنی بسیار بالا و قابل تقدیر است.

مهران حاتمي سرمربي تيم و ارسلان کاظمی به عنوان نماینده بازیکنان و کاپیتان تیم هم ضمن تشکر و تقدیر از حمایت های همه جانبه باشگاه مواردی را در خصوص فصل پیش رو عنوان کردند.

مهندس رستمی مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام نيز طي سخناني اظهار داشتند : حضور تیم های ورزشی پتروشیمی بندرامام در لیگ های مختلف به صورت مستمر در راستای اهداف مسئوليت های اجتماعی شرکت است و اين شركت هيچگونه اهداف انتفاعي در اين زمينه ندارد.

وی افزود : بازیکنان تیم و کادر فنی تا به امروز بدون حاشیه نتایج ارزشمندی را کسب کردند که امیدوار هستیم مجموعه تیم طبق اهداف ترسیم شده باشگاه پیش بروند و بدون حاشیه کار خود را دنبال کنند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*